בניית אתרים

לונהסייט היא אחת החברות המובילות בתחום עיצוב ובניית אתרים. צוות בוני האתרים שלנו מתמחה בהקמת אתרים תוך אפיון ממשקי משתמש כך שיהיו ידידותיים לגולש, ובהתאמתם לעבודה אפקטיבית אונליין. אנו מתמחים בהקמת חנויות מקוונות ואתרים דינמיים, ובנוסף מושקעת מחשבה בבניית האתר כך שניהולו ועדכונו יהיו קלים ונוחים, ושיתאים לתפקוד אופטימאלי במנועי החיפוש המובילים. כתוצאה מכך, האתרים שעוצבו על ידינו ממוקמים בראש התוצאות במנועי החיפוש.

בלונהסייט אנו יודעים שטובת הלקוח מעל לכל, והמשמעות היא, שבבניית אתרים יש לקחת בחשבון התאמה לקידום בגוגל, נוחות משתמש במערכת ניהול התכנים, עדכוני תכנה קלים ועוד.
בלונהסייט אנו בונים אתרים המותאמים לגוגל.  מומחי קידום אתרים שלנו משתמשים במיטב הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר העומדים לרשותנו ברשת האינטרנט כיום. מערכת כלים משוכללת זו עוזרת בביצוע פעולות מתקדמות בקידום בגוגל בכלל ובשאר מנועי החיפוש. אנו יודעים להתאים את בניית האתר כבר מלכתחילה למנועי החיפוש, מה שדורש אח”כ ניהול קל יותר! האפקטיביות ניכרת באתרים שבנינו ותוצאות החיפוש בגוגל מראות בבירור כי vאתרים שהקמנו נמצאים במיקומים הגבוהים ביותר בגוגל.

אנו חוסכים לכם זמן וכסף על ידי הקמת אתרים עם התייחסות לנושא קידום אתרים באינטרנט!

איפיון אתר הינו התוכנית האדריכלית של אתר האינטרנט שלכם. אפיון אתר הוא מסמך המפרט מה צריך להיות באתר. איפיון האתר יכיל את סוגי תוכן ודפים לדוגמא. אפיון האתר שלנו לפני תחילת הבנייה, יבהיר לכם מה היינו רוצים שהאתר יכיל, ואילו מטרות הוא ישרת. תהליך זה יאפשר לכם לקבל תמונה ברורה הרבה יותר איך האתר אמור להראות לפני שלב העיצוב.

צבעים וגוונים – הצבעים והגוונים אשר מופיעים באתרך משדרים אווירה, רגשות ומצבי רוח שונים אשר משפיעים באופן מודע ובלתי מודע על הגולשים באתר. כמו כן הצבעים צריכים להתאים לעיסוק של החברה שלך מבחינה קונספטואלית, שימוש לא נכון בהתאמת צבעים יכול לגרום לאתר להיראות לא נעים ולא מקצועי – חובבי. קרא עוד…
בלונהסייט אנו יודעים שטובת הלקוח מעל לכל, והמשמעות היא, שבבניית אתרים יש לקחת בחשבון התאמה לקידום בגוגל, נוחות משתמש במערכת ניהול התכנים, עדכוני תכנה קלים ועוד. אנו יודעים להתאים את בניית האתר כבר מלכתחילה למנועי החיפוש, מה שדורש אח”כ ניהול קל יותר!
על מנת לעמוד בחוקי נגישות האתרים, יש לבצע בדיקת נגישות על כל העמודים והתבניות באתר הן מהצד העיצובי הטכסטואלי והמבני. על ידי בדיקה זו תוכלו לדעת אם האתר שלכם מונגש ואם לא בכמה עבודה מדובר וכמה זה יעלה לכם.

קרא עוד…

לאחר שהעלתם את האתר, ניפגש אצלנו במשרד להדרכה כיצד לעדכן את התכנים באתר שלכם. תלמדו כיצד להעלות מדיה, כיצד להכניס תוכן, וכיצד תוכלו לקדם את האתר שלכם בגוגל על מנת שתוכלו לשווק את העסק שלכם בעזרתו.
הצוות שלנו יבנה עבורך אסטרטגיית קידום אורגני אופטימלית, המתחילה עוד משלב בניית האתר, בחירת התכנים המתאימים, מילות מפתח, לינקים ועוד. התוצאה של קידום אורגני טוב היא מיקום מוצלח בראש תוצאות החיפוש הרלוונטיות לעסק שלך ויצירת תנועת גולשים ערה באתר העסק.
הבסיס לעסק מצליח הוא לקוחות, והדרך להביא לקוחות אל העסק היא שיווק העסק. עולם האינטרנט הפך את תחום השיווק לנגיש, וגם עסקים קטנים שבעבר היו מוגבלים ביכולת הפרסום שלהם יכולים כיום לבצע בקלות יחסית שיווק באינטרנט. פרסום באינטרנט נועד להביא את המשתמשים הנכונים אל האתר שלכם, במינימום השקעה!