אודות

Lunasite icon

חברת לונהסייט

החברה מתמחה בתחום פיתוח שיווק וקידום אתרים באינטרנט. ומבצעת אופטימיזציה של פוטנציאל המכירות והקידום של לקוחותיה ברשת. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון רב, המקפידים על התעדכנות והתחדשות בלתי פוסקות, ועל צעידה מתמדת עם קדמת הטכנולוגיה והחידושים בתחום. אנו מספקים סל שירותים מלא לצורכי שיווק וקידום אינטרנטי תחת קורת גג אחת, באיכות בלתי מתפשרת, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח והתאמה של השירותים לעסק שלך.

Lunasite icon

פיתוח תוכנה

בנוסף לבניית אתרים ולקידומם, חברת לונה סייט מספקת שירותי פיתוח תוכנה ואפליקציות לאינטרנט. אנו מודעים לחשיבותו של תזמון נכון בהצלחת קמפיין שיווקי, ולכן אנו מקפידים על התאמת זמני הפיתוח לצורכי הלקוח ומתחייבים לעמוד בלוחות הזמנים הנדרשים.

Lunasite icon

שיווק וקידום באינטרנט

בלונה סייט הבנו שעל מנת שתהליך שיווקי יעבוד כפי שמצופה, יש לנהלו מתוך פרספקטיבה כוללת. משום כך, אנו מספקים ללקוחותינו את כל צורכי הקידום והשיווק האינטרנטיים תחת קורת גג אחת. כאשר אנו מנהלים עבור לקוח את פרויקט השיווק האינטרנטי בכללותו, אנו חוסכים טעויות ותקלות הנגרמות בשל אי התאמה בין עיצוב האתר לשיווק העסק ברשת, ברשתות חברתיות ובמנועי החיפוש. התאמה נכונה בין כל התחומים יוצרת חווית גלישה אטרקטיבית ונוחה, אפקטיביות שיווקית מקסימאלית וניהול פשוט וקולח של האתר לאחר הקמתו. כל אלה מנחים אותנו ללוות את הלקוח משלב עיצוב האתר ובנייתו, ועד להצלחת מסע הפרסום. בנוסף, לונה סייט מנהלת גם פרוייקטי תוכנה רחבי היקף עבור חברות גדולות. הפרוייקטים מנוהלים מול מספר ספקים וחברות.

Lunasite icon

מיקצוענות וחדשנות

צוות אנשי המקצוע של החברה מקפיד על התחדשות מתמדת, על התאמת פתרונות יצירתיים ייחודיים עבור כל עסק ועל חתירה בלתי נלאית להרחבת מעגל הלקוחות של הלקוח. בשוק התחרותי של היום, חשוב להקפיד על פרסום ושיווק ממוקדים ואפקטיביים, לכן בלונה סייט מקפידים על פעולה מתואמת של מעצב האתר ומתכנני הקמפיין השיווקי כדי להוביל לתוצאות הטובות ביותר. לפרטים נוספים ולקביעת פגישה, התקשר למשרדי החברה ואחד מנציגינו ישמח לעמוד לשירותl

Lunasite icon

הקמת אתרים

לונה סייט היא אחת החברות המובילות בתחום עיצוב ובניית אתרים. צוות בוני האתרים שלנו מתמחה בהקמת אתרים תוך אפיון ממשקי משתמש כך שיהיו ידידותיים לגולש, ובהתאמתם לעבודה אפקטיבית אונליין. אנו מתמחים בהקמת חנויות מקוונות ואתרים דינמיים, ובנוסף מושקעת מחשבה בבניית האתר כך שניהולו ועדכונו יהיו קלים ונוחים, ושיתאים לתפקוד אופטימאלי במנועי החיפוש המובילים. כתוצאה מכך, האתרים שעוצבו על ידינו ממוקמים בראש התוצאות במנועי החיפוש.