מערכת לניהול תכנים

כיום, נהוג לבנות אתרים דינמיים  בעזרת מערכת לניהול תכנים על מנת לאפשר למשתמשים לנהל את תכני האתר באופן עצמאי. אנו בלונהסייט בונים אך ורק אתרים דינאמיים אשר מקנים ללקוח שליטה מלאה באתר. אנחנו מאמינים ששליטה בתוכן האתר מאפשרת ללקוח שליטה בעסק שלו, שליטה בתהליכי השיווק ובהתאמות לשינויים המהירים החלים במשק אל מול דרישות הלקוחות והמתחרים. ולכן, אנו מאמינים כי בבניית אתרים יש להעזר במערכות ניהול תכנים חכמות ונוחות למשתמש!

ממשק ניהול תכנים הוא הכלי בעזרתו אנו שולטים בטקסטים, תמונות ועוד תוכן הנמצא באתר שלנו. בעזרת כלי ניהול התוכן יכול כל אחד ואחת, גם אם אתם לא מתכנתים או מעצבים, לעדכן את התוכן באתר. כלי ניהול זה מאפשר לאתר להיות דינאמי ולהתעדכן לעיתים קרובות בהתאם לצרכים העסקיים והשיווקיים שלכם.

הכלי מאפשר להוסיף ולעדכן טקסטים, תמונות, וידאו, פלאש, קישורים, קבצים בכל זמן נתון. כלים חכמים יותר מאפשרים גם הוספה ועדכון של עמודים חדשים, ניתן להוסיף עמוד חדש לתפריט או מאמר והכל בדקות ספורות. השימוש בכלי ניתן מתוך דפדפן רגיל, ממש כמו גלישה באתר אינטרנט. הלקוח מקבל שם משתמש וסיסמה ורק הוא יכול להיכנס למערכת שלו ולנהל את התוכן שלו.

?Google+?‏